Дизайн-студія

“Формула стилю”

Послуги

Технічний дизайн інтер'єру
Технічний дизайн інтер'єру
Докладний дизайн-проект з технічними кресленнями та схемами, описом всіх деталей для будівельників і робітників:
Дизайн інтер'єру з ЗD візуалізацією
Дизайн інтер'єру з ЗD візуалізацією
Глибоке опрацювання проекту і співпрацю з клієнтом допомагають ...
Авторський нагляд
Авторський нагляд
Авторський нагляд на усіх етапах будівництва забезпечує відповідність кінцевого результату затвердженим проектом та звільняє замовника від турбот

Портфоліо

Про компанію в цифрах

років
З 2000 року ми працюємо в сфері дизайну та архітектури
задоволених клієнтів
Ми не розлучаємося з клієнтами, вони рекомендують нас друзям і самі звертаються до нас повторно
проектів
Київ, Вінниця, Хмельницький та інші міста
бригад
Кваліфіковані і перевірені бригади по внутрішнім роботам

Наші переваги

Профільна освіта і 20-річний досвід допомагає почути ваші побажання і оформити їх в реалістичний, стильний і функціональний проект
Детально розроблені плани проекту і продумані деталі дозволяють робочим уникнути відхилень від проекту
Повний сервіс і супровід "під ключ" - ми гарантуємо повну відповідність готового об'єкта затвердженому проекту
Перевірені професійні бригади з усіх видів оздоблювальних робіт - не витрачайте час і нерви на контроль, суперечки і переробку
Ми знаємо де можна придбати всі необхідні матеріали, меблі та техніку - вам не потрібно витрачати час на пошуки і підбір
Ми знаємо як реалізувати ваші ідеї - вам не потрібно пояснювати і сперечатися з бригадирами і будівельниками
Ми знаємо СКІЛЬКИ буде коштувати ремонт - широке коло партнерів і постачальників дозволяє укластися в будь-який бюджет, використовуючи спеціальні умови, акції та знижки.
Індивідуальність - ми не тиражуємо рішення, а кожен раз розробляємо дизайн разом з клієнтом

Про нас

Дизайн студія "Формула стилю" заснована Іриною Шульгою, яка працює в дизайні інтер'єрів з 2000 року - це 20 років досвіду роботи (мабуть, довше всіх існуючих на ринку) з різними стилями: від класики до лофту, від малогабаритних квартир до котеджів, від невеликих офісів до ресторанів.

Як ми працюємо?

Знайомство та обговорення проекту
Тут не можна поспішати і втратити важливі деталі: ваші плани і побажання, звички і смаки всієї родини, уклад життя та очікування від ремонту. Домовляємося про вартість робіт, бригадах, які будуть реалізовувати проект, і терміни.
Виміри об'єкта
Разом з вами виїжджаємо на об'єкт і проводимо заміри всіх приміщень. На місці обговорюємо побажання по переплануванню і демонтажі стін.
Перепланування простору
Розробляємо і стверджуємо варіант перепланування приміщень, розстановки меблів і колірні рішення.
Візуалізація
Узгоджений варіант дизайну переводимо в 3D графіку – ви знайомитеся з усіма ракурсами вашого будинку.
Документація
Розробляємо детальні плани для будівельників, електриків і сантехніків.
Авторський супровід
Контроль за виконанням робіт на всіх етапах. Підбір всіх елементів декору, меблів і техніки.

Відгуки

Олена
Олена
Вітаю! Разом із дизайн-студією «Формула стилю» ми втілили в життя мою давню мрію! Я крок за кроком бачила, як народжується моє кафе для діток. Технічні проекти занотували всі дрібнички. Візуалізація в 3D позбавила всі основи страхів. Злагоджені дії бригад з постійним супроводом дизайнера інтер’єру вирішили всі питання реалізації проекту кафе. Я з радістю буду зустрічати малечу в цьому дивовижному інтерє’рі. Мої щирі подяки цьому дружньому колективу та особисто дизайнеру Ірині!
В'ячеслав
В'ячеслав
Я звернувся в студію дизайну інтер'єрів на початку 2020 року з проханням допомогти в реалізації чергового проекту будинку після кількох невдалих спроб спроектувати інтер'єр у інших виконавців. Вимогами до проекту були функціональність простору, стиль з бажаною кольоровою гамою і наявність перевіреної бригади, яка зможе якісно все це реалізувати. Я радий, що зробив цей вибір, оскільки команда студії виконала роботу на дуже високому професійному рівні в визначений термін. Дякую.
Ганна Студилко
Ганна Студилко
Вдячні за допомогу в дизайні та за чудових майстрів студії, які влили життя в нашу нову оселю. Особливо приємно, що компанія з розумінням віднеслась до браку коштів та розподілила по етапам всі роботи.
Микола Шевель
Микола Шевель
Скептически относился к дизайнерам. В 2013 году купили новую трёшку. Жена настояла на работе с дизайнером интерьеров. Остались довольны результатом. Спасибо.
Сергй Полунін
Сергй Полунін
Обращались к дизайнеру просто освежить обстановку в квартире, не делая серьезного ремонта. Даже удивились, как за небольшие деньги можно изменить интерьер!
Лариса Григорук
Лариса Григорук
Для салона красоты стильный изящный дизайн интерьера – это «лицо» сервиса. Поэтому я искала дизайнера, который не только создаст настроение в салоне, но и сможет учесть наш не очень фантастический бюджет на момент старта бизнеса. Ирина была вторым дизайнером, с которым мы работали, и она точно попала в цель. Она использовала весь потенциал помещения и предложила экономные альтернативные варианты. Мы очень довольны сотрудничеством!
Сергій Повар
Сергій Повар
Існує думка, що будівельники та майстри не люблять дизайнерів, але це не зовсім так. Для нас важливо, щоб замовник чітко розумів що він хоче отримати, і коли все це продумано, прораховано і відображено на планах, то це просто задоволення втілювати. Звичайно, коли нам приносять лише яскраву картинку інтер’єру, яка не враховує характеристик будівлі, то ми «не любимо працювати з дизайнером». Не одноразово зустрічались з «Формулою стилю» та Іриною Шульгою на об'єктах різної складності і завжди знаходили спільну мову та вирішували всі питання, а замовники отримували приміщення в такому вигляді, який вони затверджували з дизайнером.
Марина Бондар
Марина Бондар
Дуже задоволена результатом - Іра справжній фахівець! Згадую попередні ремонти і перепланування дому - це справжній жах. І не відчуваєшь задоволення, коли кожен день дивишся на результат і згадуєшь як важко було домовитись з прорабом, як довго чекали плитку, а потім привезли іншу, як переробляли електрику, бо забули про електрокамін. А Іра продумала всі дрібниці, навіть ті, про які ми не здогадувались. На перший погляд здається, що послуги дизайнера - це додаткові витрати. Але, коли порівнюєшь результат, зекономлений час та нерви, якість та зручність, то ці витрати себе виправдовують на 200%!
Влад Виноградов
Влад Виноградов
Ирина - наш семейный дизайнер! В 2006 мы с ней строили дом - она разрабатывала дизайн интерьера, мы с ней заказывали мебель, гардины и люстры, она контролировала рабочих и поставщиков. В общем она взяла на себя всю самую сложную работу. Мы остались очень довольны! Поэтому, когда дочь купила квартиру, никто даже не думал заниматься ремонтом самостоятельно - мы сразу позвонили Ирине. В прошлом году обновляли ремонт дома - Ирина предложила такие интересные и экономные решения, которые мы сами никогда бы не нашли! Всем рекомендую Ирину как опытного профессионала и открытого честного человека!

Контактна інформація

“Формула стилю”
Дизайн-студія
Вінниця/Україна
Цікавить консультація?